Wielkie otwarcie ogrodniczego Sklepu Niepodlewam!

przez | 1 marca 2020

Bez Was – drodzy czytelnicy – nie byłoby Niepodlewam. Dzięki Waszej obecności na naszej stronie, podjęliśmy decyzję, aby specjalnie dla Was otworzyć nasz nowy, internetowy Sklep Niepodlewam!

Paczka ze sklepu ogrodniczego Niepodlewam


Niepodlewam powstało w 2012 r. jako hobbistyczny blog.  I z roku na rok jest coraz bardziej popularne! Kiedy w 2019 r. blog i portal Niepodlewam odwiedziło grubo ponad 2 mln osób, a odsłon było kilkakrotnie więcej, postanowiliśmy otworzyć internetowy, ogrodniczy Sklep Niepodlewam.

Oto adres: sklep.niepodlewam.pl

W Sklepie Niepodlewam znajdziecie sprawdzony asortyment spełniający potrzeby nawet najbardziej wymagających fanów Niepodlewam. Zapraszamy ogrodników początkujących i profesjonalistów.😎

Jeśli masz działkę, ogród przy domu albo bloku, na parapecie, balkonie – w Sklepie Niepodlewam znajdziesz coś siebie.

Podczas dobierania produktów do naszego sklepu kierowaliśmy się tym, jakich informacji szukacie na naszym portalu oraz o co pytacie, aby wspomóc Was w codziennej pracy w ogrodzie. Zadbaliśmy o to, aby w naszej ofercie znalazły się produkty zapewniające uprawę w pełni ekologiczny sposób, te znajdziecie w zakładce Ekologia.

Maczka bazaltowa ze sklepu Niepodlewam. To wolno działający naturalny nawóz. Poprawia odporność roślin.

Specjalnie dla Was – drodzy czytelnicy – oferujemy również szeroki zakres akcesoriów do pielęgnacji i nawożenia oraz do nawadniania. W swojej ofercie mamy także produkty do zwalczania szkodników, kleszczy i chwastów oraz elementy wyposażenia domu i ogrodu.

Proponujemy sięgnąć też do naszej biblioteczki, gdzie znajdziecie książki pełne ogrodniczej wiedzy i inspiracji. W sam raz do planowania ogrodu oraz na prezenty.

Już wkrótce na Niepodlewam pojawią się recenzje produktów z naszego sklepu!

Fitoplaster na rany drzew i krzewów ze sklepu ogrodniczego Niepodlewam. Wystarczy psiknąć!

Jeśli macie pytania, sugestie, nie wiecie, jaki nawóz czy preparat wybrać, potrzebujecie więcej informacji, piszcie:

sklep@niepodlewam.pl

Życzymy udanych zakupów😀

czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *